تعمیر سپر فایبر گلاس :

سپر فایبرگلاس از تجهیزات ایمنی مهمی هستند که برای محافظت از وسیله نقلیه شما در برابر آسیب طراحی شده اند.

فایبرگلاس به کامپوزیتی از الیاف شیشه گفته میشود که مواد اصلی ساختار آن مواد پلیمری است.

از پشم شیشه به عنوان ماده تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه استفاده می‌شود.

ورق فایبرگلاس از مخطوط رزین پلی استر، الیاف شیشه، رنگ و مواد دیگری تشکیل شده‌است.

تعمیر سپر و بدنه خودرو از جنس فایبرگلاس

ترمیم و بازسازی انواع سپر فایبرگلاس ماشین های سواری و سنگین ،ترمیم و بازسازی و ساخت انواع جلوپبجره لودر ، جوش پلاستیک انواع سپر ماشین های ایرانی و خارجی

اتاقک خودرو، اتاق بار کمپرسی ها، بدنه فایبرگلاس انواع خودروها و هر قسمت دیگری که از جنس فایبرگلاس می باشد قابل تعمیر و ترمیم می باشد.

بازسازی سپر

در جریان تصادفات عضوی که بیشتر از اعضای اتومبیل آسیب می‌بیند سپر است. سپرهای فایبرگلاس بسته به کیفیت آنها ممکن است از انعطاف پذیری کمتری برخودار باشند و خراش پذیری و شکنندگی بالایی داشته باشند که منجر به آسیب سریعتر سپر می‌شود. .

ترمیم سپر اتوبوس

ساخت سپر فایبرگلاس

سپر اتومبیل یکی از مهمترین ابزار و قطعات خارجی خودرو می‌باشد که علاوه بر جنبه زیباشناختی در طراحی اتومبیل یک نقش محافظتی را نیز دارد. سپرها به طور کل از جنس فلز یا فایبرگلاس (پلیمر) هستند و همانگونه که از نام آن پیداست با قرار گرفتن در جلو و عقب اتومبیل از برخورد مستقیم خودرو با اجسام جلوگیری به عمل می‌آورد. سپر اتومبیل جزیی از جلوبندی اتومبیل به حساب می‌آید که از بدنه و چارچوب خودرو در برابر ضربات حافظت می‌کند. ساخت و طراحی سپرها در سالهای گذشته با تغییرات زیادی مواجه شده است و طراحان صنعت خودرو با رعایت نکات آیرودینامیکی در ساخت سپر اتومبیل باعث افزایش نقش سپر در کاهش ضربات و فشارهای ناشی از دست اندازهای جاده ای شده اند.

ساخت فلت زیر سپر

ساخت سپر های سفارشی و خاص

سپر ماشین با توجه به نوع اتومبیل در انواع متفاوتی وجود دارد، تفاوت عمده سپرها در نوع اتومبیل و کاربرد آن در جامعه می‌باشد. سپرها در دو نوع فلزی و پلیمری تولید می‌شوند که با توجه به هدف ساخت اتومبیل و کاربرد آن در جامعه می‌باشد. در ساخت سپر اتومبیل‌های شخصی مناسب استفاده درون شهری از کامپوزیت پلیمری برای ساخت سپر استفاده می‌شود و به طور معمول چند لایه فایبر گلاس تشکیل در تشکیل سپر دخیل هستند که باعث افزایش مقاومت آن می‌گردند. سپر فایبر گلاس از انعطاف پذیری بیشتری برخودار است و راحتر می‌توان آن را به شکل اول درآورد.

فلت زیرسپر بنز

در ساخت سپرهای فلزی از کامپوزیت فلز استفاده می‌شود که از درجه سختی بیشتری نسبت به فایبر گلاس برخودارند و مناسب اتومبیل‌های بیرون شهری هستند. سپرهای فلزی به‌دلیل وزن و قیمت ساخت زیادی که دارند امروزه جایگاه چندانی در صنایع خودروسازی ندارند علاوه بر آن تعمیرشان هم سخت‌تر است. در تولید اتومبیل‌های درون شهری استفاده از سپر فایبرگلاس گستردگی بیشتری دارد.

تعمیر و بازسازی سپر و جلو پنجره لودرجلو پنجره لودر

تعمیر سپر و قطعات فایبرگلاس ماشین های سواری سبک و سنگین

تولید سفارشی انواع قطعات خودرو و هر قطعه ای که مشتری سفارش بدهد پذیرفته میشود.
سوابق کاری ما بیانگر تواناییهای ماست.

فایبرگلاس دارای طول عمر بالای 100 سال در برابر عوامل جوی و خوردگی است و بزرگترین امتیاز آن قابل تعمیر بودن آن میباشد.

ترمیم کاپوت لودر

برای تولید کلیه قطعات فلزی و آلیاژی و پلاستیکی از جنس فایبرگلاس با ما مشورت کنید.
امتیاز مهم دیگر در صنعت کامپوزیت و فایبرگلاس امکان استفاده از رزین های مختلف اعم از پلی استر ، وینیل استر و اپوکسی و الیاف متنوع شامل الیاف شیشه ، الیاف بازالت ، الیاف طبیعی و الیاف کولار ( نایلون) و الیاف کربن میباشد.

ساخت قطعات خودرو

تولید سپر خودرو ، جلو داشبورد خودرو ، بدنه خودرو ، بدنه کوادکوپتر با الیاف کربن و بسیاری قطعات کوچک و بزرگ در صنایع مختلف ، و در یک سخن ما محدودیتی برای طراحی ، ساخت و تولید نداریم.

برای طرح ها و سفارشات خود با ما تماس بگیرید

مقاله شناخت چوب و رزین در وب سایت دیگر ما رزین لوکس.