انواع ماکت فایبرگلاس

ساخت  انواع ماکت فایبرگلاس محصول والمان شهری

طراحی و ساخت و نصب ماکت های هواپیما ,ماکت تبلیفاتی رستوران ,نمای بیرونی مهدکودک , المان های شهری و زیباسازی فضا , ساخت ماکت صنعتی

همچنین ما در کارگاه ماکت سازی فلوکی کارهای همچون برش یونولیت استیکر ماکت حجمی , ماکت بستنی و هر آنچه شما میخواهید ماکتی از ان را داشته باشید در هر ابعاد و سایزی را انجام می دهیم.

خدمات و تعمیرات فایبرگلاس

 جوش فایبرگلاس ,تعمیرات فایبرگلاس ,یکی از مزیت های خوب و تاثیرگذار فایبرگلاس قابل ترمیم بودن و بازسازی مجدد آن است.

تبلیغات محیطی شهری

بیشترین تاثیر را در روند فروش اقتصادی خواهد داشت. ماکت های تبلیغاتی باید با توجه به اصول روانشناسی طراحی شده و کیفیت و دوام خوبی در فضاهای خارجی داشته باشد.

هر چقدر تبلیغات محیطی بیلبورد بزرگ تر باشد، در ذهن مخاطب ماندگارتر است. بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه بیلبوردی است که متفاوت بوده و بیننده را جذب نماید.

طرح های استفاده شده در آن به نوعی موجب تصویرسازی ذهنی بیننده شود.

ساخت ماکت های فایبرگلاس در هر سایز و اندازه ای برای معرفی و نمایش محصول در نمایشگاه ها و یا اماکن مناسب جهت تبلیغات شهری و بیلبورهای تبلیغاتی توسط شرکت ما انجام میگیرید.

ماکت های حجمی فایبرگلاس

با استفاده از رنگ آمیزی براق و شارپ باعث جلب توجه بسیار مناسبی می شود و مانند یک بیلبورد چند وجهی در سطح شهر عمل می کند و بیننده از هر نمایی با مشاهده آن جذب و کنجکاو خواهد شد.

عمر ماکت های فایبرگلاس در مقایسه با بیلبورد های پارچه ای یا بنر بسیار بالاتر بوده و به دلیل هزینه ساخت مناسب امروزه مورد توجه بسیاری از صنایع و تولید کنندگان قرار گرفته است.